- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Vyrovnávacie zdroje 12 V
- Prúdový zisk do 3.5 A
- VYROVNÁVACÍ TRANFORMÁTOR NAPÁJANIA AWZG2-12V2A-B PULSAR
VYROVNÁVACÍ TRANFORMÁTOR NAPÁJANIA AWZG2-12V2A-B PULSAR
- Kompletné špecifikácie
VYROVNÁVACÍ TRANFORMÁTOR NAPÁJANIA AWZG2-12V2A-B PULSARSkladom115,02 EUR93,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) ; Max. výstupný prúd (celkom): 2 A ; Nabíjací prúd batérie: 0.2 A / 0.5 A ; Počet výstupov: 1 ;
| Druh adaptéra: | Transformátorový |
| Vstupné napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 11.0 V ... 13.8 V (vyrovnávacia prevádzka) |
| Max. výstupný prúd (celkom): | 2 A |
| Nabíjací prúd batérie: | 0.2 A / 0.5 A (nastavený prepojkou JP1) |
| Výkon: | 27 W |
| Počet výstupov: | 1 |
| Ochrany: | |
| Ovládanie adaptéru: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Miesto pre batériu: | 12 V / 9 Ah (max) |
| Max. rozmery batérie: | 190 x 100 x 75 mm |
| Hmotnosť: | 2.02 kg |
| Rozmery: | 205 x 237 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




