- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- LED osvetlenie
- LED ovládače, diaľkové ovládače a príslušenstvo
- WALL REMOTE PANEL FOR LED LIGHTING CONTROLLERS B4 2.4 GHz, MONO, CCT, RGB, RGBW, RGBCCT (RGBWW) MiBOXER
WALL REMOTE PANEL FOR LED LIGHTING CONTROLLERS B4 2.4 GHz, MONO, CCT, RGB, RGBW, RGBCCT (RGBWW) MiBOXER
- Kompletné špecifikácie
WALL REMOTE PANEL FOR LED LIGHTING CONTROLLERS B4 2.4 GHz, MONO, CCT, RGB, RGBW, RGBCCT (RGBWW) MiBOXERSkladom20,05 EUR16,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: LED pásky (RGB/RGBW/RGBCCT/CCT/MONO) 12-24V ; Počet kanálov: 4 ; Bezdrôtové: 2.4 GHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): 30 m ; Vybrané vlastnosti: Dotykové ovládacie tlačidlá ; Napájanie: 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 ;
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením : LED pásky (RGB/RGBW/RGBCCT/CCT/MONO) 12-24V |
| Počet kanálov: | 4 |
| Bezdrôtové: | 2.4 GHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 30 m |
| Vybrané vlastnosti: | Dotykové ovládacie tlačidlá |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (nie je súčasťou balenia) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.108 kg (bez batérie) |
| Rozmery: | 86 x 86 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | MiBOXER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




