- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Iné príslušenstvo
- ZÁMOK NA SKRINKY ML-1
ZÁMOK NA SKRINKY ML-1
- Kompletné špecifikácie
ZÁMOK NA SKRINKY ML-1Skladom12,66 EUR10,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Puzdrá ME ; Typ závitu: M20 ; Dĺžka západky: 30 mm ; Vzdialenosť západky od zámku: 12.5 mm ; Materiál prevedenia: Kov ;
| Použitie: | Puzdrá ME |
| Typ závitu: | M20 |
| Dĺžka západky: | 30 mm |
| Vzdialenosť západky od zámku: | 12.5 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Súčasťou balenia sú 2 kľúče |
| Materiál prevedenia: | Kov |
| Hmotnosť: | 0.040 kg |
| Rozmery: | 31 x 45 x 24 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




