- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Rozvodné skrine
- Pripájacie škatule
- ZAPOJOVACIA KRABICA 0995-09/EPN Elektro-Plast
ZAPOJOVACIA KRABICA 0995-09/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
ZAPOJOVACIA KRABICA 0995-09/EPN Elektro-PlastSkladom6,81 EUR5,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet priechodiek: 2 x M25 ; Počet svoriek: 2 x 4 ks. WAGO-221-2411 ; Index of Protection: IP68 ; Priemer kábla: Ø 13 ... Ø 18 mm ; Rozmery: Ø 32 x 106 ... 120 mm ;
| Počet priechodiek: | 2 x M25 |
| Počet svoriek: | 2 x 4 ks. WAGO-221-2411 |
| Index of Protection: | IP68 |
| Napäťová izolácia: | 450 V |
| Priemer kábla: | Ø 13 ... Ø 18 mm |
| Prierez kábla: | 0.5 ... 4 mm² |
| Rozmery: | Ø 32 x 106 ... 120 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




