- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Iné príslušenstvo
- ZÁVITOVÁ TYČ P-M6/KL-8.8
ZÁVITOVÁ TYČ P-M6/KL-8.8
- Kompletné špecifikácie
ZÁVITOVÁ TYČ P-M6/KL-8.8Skladom1,72 EUR1,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer tyče: Ø 6 mm ; Dĺžka: 1 m ; Materiál prevedenia: Nelegovaná nízkouhlíková oceľ ; Trieda odolnosti: 8.8 ; Trieda presnosti: A ; Trieda tolerancie závitu: 6g ;
| Priemer tyče: | Ø 6 mm |
| Dĺžka: | 1 m |
| Materiál prevedenia: | Nelegovaná nízkouhlíková oceľ |
| Trieda odolnosti: | 8.8 |
| Trieda presnosti: | A |
| Trieda tolerancie závitu: | 6g |
| Vybrané vlastnosti: | Elektrolytický zinkový povlak podľa PN-EN ISO 4042 s minimálnou hrúbkou 8 μm |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




