- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- RTV / SAT zosilňovače
- ZOSILŇOVAČ DO MULTISWITCHA MS-900 9 VÝSTUPOV / 9 VSTUPOV SIGNAL
ZOSILŇOVAČ DO MULTISWITCHA MS-900 9 VÝSTUPOV / 9 VSTUPOV SIGNAL
- Kompletné špecifikácie
ZOSILŇOVAČ DO MULTISWITCHA MS-900 9 VÝSTUPOV / 9 VSTUPOV SIGNALSkladom155,10 EUR126,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 8x 950 MHz ... 2150 MHz, 1x 47 MHz ... 862 MHz ; Výstupy: 8x 950 MHz ... 2150 MHz, 1x 47 MHz ... 862 ; Zosilnenie SAT: 15 dB ; Zosilnenie TV: 15 dB ;
| Vstupy: | 8x 950 MHz ... 2150 MHz , 1x 47 MHz ... 862 MHz |
| Výstupy: | 8x 950 MHz ... 2150 MHz , 1x 47 MHz ... 862 |
| Zosilnenie SAT: | 15 dB |
| Regulácia zosilenia SAT: | 0 ... 15 dB |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | ![]() |
| Zosilnenie TV: | 15 dB |
| Regulácia zosilenia TV: | -5 ... 15 dB |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | ![]() |
| Vlastné šumy: | < 6 dB |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 110 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 105 dBµV |
| Napájanie zariadenia: | ![]() |
| Napájanie predzosilňovačov: | ![]() |
| Priechod DC (max.): | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť individuálneho nastavenia zosilnenia pre každú cestu signálu |
| Napájanie: | 20 V DC / 85 mA |
| Spotreba energie: | 1.7 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Rozmery: | 220 x 125 x 45 mm |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





