- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- RTV / SAT zosilňovače
- ZOSILŇOVAČ PR-310 10 dB ALCAD
ZOSILŇOVAČ PR-310 10 dB ALCAD
- Kompletné špecifikácie
ZOSILŇOVAČ PR-310 10 dB ALCADSkladom10,48 EUR8,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5 MHz ... 2400 MHz ; Úroveň výstupu: 81 dBµV ... 109 dBµV ;
| Rozsah frekvencie: | 5 MHz ... 2400 MHz |
| Zosilenie : | 10 dB |
| Korekcia v rozsahu satelitných frekvencií: | ![]() |
| Úroveň výstupu: | 81 dBµV ... 109 dBµV |
| Typy konektorov: | "F" |
| Priechod DC napätia: | max. 18 V DC / 500 mA |
| Prevádzkové napätie: | 13 / 18 V DC |
| Spotreba prúdu: | 12 / 32 mA (bez napájania prevodníka) |
| Výrobca / Značka: | ALCAD |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





