- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zoslabovače
- ZOSLABOVAČ AV-315 ALCAD
ZOSLABOVAČ AV-315 ALCAD
- Kompletné špecifikácie
ZOSLABOVAČ AV-315 ALCADSkladom14,74 EUR11,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pracovné pásmo: 5 MHz ... 2400 MHz ; Atenuácia: TV : 3 dB ... 18 dB, SAT : 4 dB ... 18 dB, Regulácia presným potenciometrom ;
| Pracovné pásmo: | 5 MHz ... 2400 MHz |
| Konektory: | Zásuvka F / Zásuvka F, 75 Ω |
| Tienenie: | ![]() |
| Atenuácia: | Regulácia presným potenciometrom |
| Jednosmerné prechody: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C / 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.018 kg |
| Rozmery: | 48 x 20 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | ALCAD |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





