- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- AHD
- Mobilné kamery
- AHD, CVI, TVI, CVBS MOBILE CAMERA HAC-HMW3200L-0210B-S5 - 1080p 2.1 mm DAHUA
AHD, CVI, TVI, CVBS MOBILE CAMERA HAC-HMW3200L-0210B-S5 - 1080p 2.1 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, CVI, TVI, CVBS MOBILE CAMERA HAC-HMW3200L-0210B-S5 - 1080p 2.1 mm DAHUASkladom128,61 EUR104,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 132 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 3 m ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p , 960 x 576 - 960HPAL |
| Objektív: | 2.1 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 3 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - Zásuvka M12, 4-pin, Kód A |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Použitie: | Kamera je určená na montáž v interiéri vozidiel |
| Napájanie: | 12 V DC / 160 mA - Napájanie kamier napätím 12V DC priamo z rekordéru |
| Spotreba energie: | max. 1.9 W |
| Dĺžka káblu: | 0.5 m |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 72 x 61 x 46 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, španielčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





