- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery rýchlootočné
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ HAC-PTS1500C-E2-IL-A-0280B/0600B Smart Dual Light - 1080p 2.8 mm / 6.0 mm DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ HAC-PTS1500C-E2-IL-A-0280B/0600B Smart Dual Light - 1080p 2.8 mm / 6.0 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ HAC-PTS1500C-E2-IL-A-0280B/0600B Smart Dual Light - 1080p 2.8 mm / 6.0 mm DAHUASkladom294,18 EUR239,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @ CVI ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 50 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 50 m ; Objektív: 2.8 mm / 6.0 mm ; Uhol záberu: 111,3 ° @ 2.8 mm, 48,1 ° @ 6.0 mm ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Rozlíšenie: | |
| Čidlo: | 2 x CMOS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 50 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 50 m |
| Objektív: | 2.8 mm / 6.0 mm |
| Uhol záberu: | |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Hybridný zoom: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Ovládanie PTZ: | Možnosť ovládania po koncentrickom kábli s pomocou zapisovača |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI / HD-TVI |
| Počet prednastavení: | 40 |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 10.1 W (max) |
| Kryt: | Mini Speed Dome Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| Rozmery: | Ø 162 x 123 x 218 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





