- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery rýchlootočné
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ OMEGA-PTZ-52H4-4 - 5 Mpx 2.8 ... 12 mm
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ OMEGA-PTZ-52H4-4 - 5 Mpx 2.8 ... 12 mm
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ OMEGA-PTZ-52H4-4 - 5 Mpx 2.8 ... 12 mmSkladom117,12 EUR95,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.9 " Sony CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2592 x 1944 px ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Uhol záberu: 91 ° ... 28 ° ; Optický zoom: x 4 ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 20 °/s (vertikála), 25 °/s (horizontála) ; Napájanie: 12 V DC / 860 mA ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.9 " Sony CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 4 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Rýchlosť rotácie závisí na úrovni ZOOMU: | ![]() |
| Automatický reflektor IR: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 350 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 70 ° |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 20 °/s (vertikála) , 25 °/s (horizontála) |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | 25 °/s (vertikála) 20 °/s (horizontála) |
| Ovládanie PTZ: | Pomocou rozhrania RS-485 Prednastavená adresa : 1, 2400 bit/s |
| Protokoly: | Pelco-D, Pelco-P (auto detekcia) |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 50 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp 75 Ω |
| Audio: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 220 |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Parkovanie (Park action): | Vyvolanie polohy presetu po určitom čase nečinnosti |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 860 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 10.3 W |
| Kryt: | Speed Dome, Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 100 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






