- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery rýchlootočné
- AHD, HD-CVI, HD-TVI KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD49225DB-HC - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD49225DB-HC - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD49225DB-HC - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUASkladom1 001,04 EUR813,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " STARVIS™ CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 100 m ; Uhol záberu: 61 ° ... 3.2 ° ; Optický zoom: x 25 ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 200 °/s (vertikála), 0.1 °/s ... 120 °/s (horizontála) ; Audio: Vstup pre externý mikrofón ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 1 ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | 1/2.8 " STARVIS™ CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 100 m |
| Objektív: | 4.8 ... 120 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 25 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Rýchlosť rotácie závisí na úrovni ZOOMU: | ![]() |
| Automatický reflektor IR: | Adaptačné prispôsobovanie výkonu IR žiarivky zoomu objektívu a jasu vonkajšieho osvetlenia |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -15 ° ... 90 ° |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Ovládanie PTZ: | Pomocou rozhrania RS-485 Možnosť ovládania po koncentrickom kábli s pomocou zapisovača |
| Protokoly: | Pelco-D, Pelco-P, DH-SD (auto detekcia) |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 55 dB |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp 75 Ω |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón - iba HD-CVI |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 1 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 3 A |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Speed Dome, Kov + Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 3.8 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 160 x 350 x 255 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






