- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery rýchlootočné
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD22204DB-GC - 1080p 2.7 ... 11 mm DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD22204DB-GC - 1080p 2.7 ... 11 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD22204DB-GC - 1080p 2.7 ... 11 mm DAHUASkladom461,34 EUR375,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 99 ° ... 32 ° ; Optický zoom: x 4 ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 100 °/s (vertikála), 0.1 °/s ... 60 °/s (horizontála) ; Napájanie: 12 V DC ; Index of Protection: IP66 ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 704 x 576 - D1 |
| Objektív: | 2.7 ... 11 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 4 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie závisí na úrovni ZOOMU: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ... 355 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Ovládanie PTZ: | Pomocou rozhrania RS-485 Možnosť ovládania po koncentrickom kábli s pomocou zapisovača |
| Protokoly: | Pelco-D, Pelco-P, DH-SD (auto detekcia) |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS : 1 Vpp 75 Ω |
| Audio: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Parkovanie (Park action): | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 750 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 9 W |
| Kryt: | Speed Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Rozmery: | 122 x 89 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







