- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- AHD
- Rekordéry mobilné
- AHD MOBILNÝ REKORDÉR ATE-D0401EF-T3 4 KANÁLY AUTONE
AHD MOBILNÝ REKORDÉR ATE-D0401EF-T3 4 KANÁLY AUTONE
- Kompletné špecifikácie
AHD MOBILNÝ REKORDÉR ATE-D0401EF-T3 4 KANÁLY AUTONESkladom571,78 EUR464,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Video výstupy: 4 ks. Zástrčka M12, 4-pin ; Video výstupy: 1 ks. HDMI, 1 ks. VGA, 1 ks. CVBS ; Audio vstupy: 4 ks. ; Audio výstupy: 1 ks. ; Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: 1920 x 1080, 1280 x 720, 720 x 576 ; Max. kapacita pamäťovej karty: 2 x 256 GB SD/SDHC ; Podporované pevné disky: 1 ks. 2.5 " - 2 TB SATA ; GPS; G-Sensor; 5G/4G/3G; Zásuvka SIM: 1 x mini SIM ; Zásuvka microSD: 2 x ; RS-485; RS-232; Port USB; Ethernet port: 1 x RJ-45 ; Wi-Fi; Vstupy/výstupy alarmov: 8 / 1 ; Prevádzková teplota: -20 °C ... 70 °C ;
| Štandard: | AHD |
| Video výstupy: | 4 ks. Zástrčka M12, 4-pin, Kód A |
| Video výstupy: | |
| Audio vstupy: | 4 ks. |
| Audio výstupy: | 1 ks. |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 2 x 256 GB SD/SDHC |
| Podporované pevné disky: | 1 ks. 2.5 " - 2 TB SATA |
| GPS: | ![]() |
| G-Sensor: | ![]() |
| 5G/4G/3G: | ![]() |
| Zásuvka SIM: | 1 x mini SIM |
| Zásuvka microSD: | 2 x |
| RS-485: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Port USB: | ![]() |
| Ethernet port: | 1 x RJ-45 |
| Wi-Fi: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 8 / 1 |
| Predvolené prihlasovacie údaje: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 8 V ... 36 V DC |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Rozmery: | 200 x 160 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





