- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- AHD
- Rekordéry mobilné
- AHD, PAL, IP MOBILNÝ REKORDÉR PROTECT-316 4 KANÁLY
AHD, PAL, IP MOBILNÝ REKORDÉR PROTECT-316 4 KANÁLY
- Kompletné špecifikácie
AHD, PAL, IP MOBILNÝ REKORDÉR PROTECT-316 4 KANÁLYNie je skladom354,21 EUR287,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: 1920 x 1080, 1280 x 720, 960 x 576, 720 x 576, 704 x 576 px ; Maximálny celkový počet snímkov za sekundu: 100 políčok/s @ 4 x AHD 1080p, 100 políčok/s @ 4 x CVBS 960H, 25 políčok/s @ 1 x IP 1080p ; Max. kapacita pamäťovej karty: 2 x 512 GB SD/SDHC ; GPS; G-Sensor: 3 osový ; Gyroskop: 3 osový ; RS-485; RS-232; Vstupy/výstupy alarmov: 8 / 1 ; Zásuvka SIM; Zásuvka SD: 2 x ; Ethernet port: 1 x RJ-45 ; Napájanie: 8 V ... 36 V DC ; Prevádzková teplota: -40 °C ... 80 °C ; Prípustná relatívna vlhkosť okolia: 20 % ... 95 % RH ;
| Štandard: | AHD, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 4 ks. BNC |
| Video výstupy: | 1 ks. CINCH 1 ks. Zásuvka M12, 4-pin |
| Audio vstupy: | 4 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | 1920 x 1080, 1280 x 720, 960 x 576, 720 x 576, 704 x 576 px |
| Maximálny celkový počet snímkov za sekundu: | |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 2 x 512 GB SD/SDHC |
| Pamäťové úložisko pre videonahrávky: | 0.4 GB/h @ 1920 x 1080 px H.265 15 políčok/s |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| GPS: | ![]() |
| G-Sensor: | 3 osový |
| Gyroskop: | 3 osový |
| RS-485: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 8 / 1 |
| Zásuvka SIM: | ![]() |
| Zásuvka SD: | 2 x |
| Port USB: | ![]() |
| Ethernet port: | 1 x RJ-45 |
| Modu Wi-Fi: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 8 V ... 36 V DC |
| Spotreba energie: | < 0.5 W (režim Standby) < 36 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 80 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 20 % ... 95 % RH |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






