- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Reflektory (osvetlenie) s bielym svetlom (LED)
- AKUMULÁTOROVÝ REFLEKTOR LED FLP-6 VIRONE
AKUMULÁTOROVÝ REFLEKTOR LED FLP-6 VIRONE
- Kompletné špecifikácie
AKUMULÁTOROVÝ REFLEKTOR LED FLP-6 VIRONENie je skladom13,83 EUR11,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 700 lm ; Uhol osvetlenia: > 80 ° ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ; Aktívny výkon: 9 W ; Vybrané vlastnosti: Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor : 105 min ; Napájanie: Batéria Li-Ion ; Index of Protection: IP54 ;
| Rad: | NOVA LED |
| Svetelný tok: | 700 lm |
| Uhol osvetlenia: | > 80 ° |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| Aktívny výkon: | 9 W |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| CRI: | > 80 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Batéria Li-Ion 1800 mAh |
| Kryt: | Plast |
| Trieda ochrany: | III |
| Index of Protection: | IP54 |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Rozmery: | 217 x 132 x 127 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / VIRONE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





