- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Káblové
- AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA AD800-AM ALARMTECH
AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA AD800-AM ALARMTECH
- Kompletné špecifikácie
AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA AD800-AM ALARMTECHNie je skladom188,12 EUR152,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Detektor rozbitého skla ; Dosah: 9 m / 165 ° ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | Detektor rozbitého skla |
| Dosah: | 9 m / 165 ° |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 50 mA / 50 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 7 ... 30 V DC |
| Spotreba prúdu: | 12 mA @ 12 V DC 7.3 mA @ 24 V DC |
| Environmentálna trieda: | I |
| Bezpečnostná trieda: | EN 50131-2-7-1:2013 Grade 3 |
| Index of Protection: | IP31 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 68 x 109 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | ALARMTECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





