- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Akustický senzor rozbitia skla
- Káblové
- AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA DG457-P2C PARADOX
AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA DG457-P2C PARADOX
- Kompletné špecifikácie
AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA DG457-P2C PARADOXSkladom31,28 EUR25,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Senzor signalizuje poplach, pokiaľ zaregistruje nízkofrekvenčný tón (zvuk dopadu), nasledovaný vysokofrekvenčným tónom (zvuk rozbitého skla); Detekcia: Detektor rozbitého skla ; Dosah: 9 m - vysoká úroveň, 4.5 m - nízka úroveň ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | Detektor rozbitého skla |
| Dosah: | 9 m - vysoká úroveň, 4.5 m - nízka úroveň |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 150 mA / 28 V DC |
| Napájanie: | 9 ... 16 V DC / 35 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| Rozmery: | 66 x 90 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





