- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Káblové
- AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA INDIGO SATEL
AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA INDIGO SATEL
- Kompletné špecifikácie
AKUSTICKÝ DETEKTOR TRIEŠTENIA SKLA INDIGO SATELSkladom30,36 EUR24,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Detektor rozbitého skla ; Dosah: max. 6 m ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | Detektor rozbitého skla |
| Dosah: | max. 6 m |
| Environmentálna trieda: | II |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 40 mA / 16 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC / 12.5 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.044 kg |
| Rozmery: | 48 x 78 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





