- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Antény do poplašných systémov
- ANTÉNA ANT-900/1800 SATEL
ANTÉNA ANT-900/1800 SATEL
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNA ANT-900/1800 SATELSkladom22,44 EUR18,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Všesmerová vonkajšia anténa s magnetickou základnou "Trident"; Rozsah frekvencie: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz ; Konektor: SMA ; Použitie: GSM-4, GSM-LT-1, GSM-LT-2, GPRS-T2, GPRS-T1, INTEGRA-128-WRL ;
| Rozsah frekvencie: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Konektor: | SMA |
| Použitie: | GSM-4, GSM-LT-1, GSM-LT-2, GPRS-T2, GPRS-T1, INTEGRA-128-WRL |
| Vybrané vlastnosti: | Dĺžky káblu - 2.5 m |
| Rozmery: | Ø 32 x 105 mm |
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




