- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Iné poplachové príslušenstvo
- ANTISABOTÁŽNY SENZOR ML-101 FOR ALARM ENCLOSURES PULSAR
ANTISABOTÁŽNY SENZOR ML-101 FOR ALARM ENCLOSURES PULSAR
- Kompletné špecifikácie
ANTISABOTÁŽNY SENZOR ML-101 FOR ALARM ENCLOSURES PULSARSkladom3,47 EUR2,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Alarm enclosures ; Maximálny spínací prúd: 30 V DC - 0.5 A / 50 V AC - 0.5 A ; Farba: Zelený ; Hmotnosť: 0.001 kg ;
| Spolupráca: | Alarm enclosures |
| Typ kontaktu: | 1 x NC |
| Maximálny spínací prúd: | 30 V DC - 0.5 A / 50 V AC - 0.5 A |
| Farba: | Zelený |
| Rozmery: | 32 x 20 x 7 mm |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




