- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Audio moduly
- AUDIO MODUL HAP120-V DAHUA
AUDIO MODUL HAP120-V DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AUDIO MODUL HAP120-V DAHUASkladom230,03 EUR187,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 20 Hz ... 20 kHz ; Pracovný povrch: 5 m² ; Vybrané vlastnosti: Dynamický rozsah : 74 dB ; Index of Protection: IP66 ;
| Šírka pásma: | 20 Hz ... 20 kHz |
| Pracovný povrch: | 5 m² |
| Nastavenie zosilenia: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 60 mA |
| Výstupná impedancia: | 100 Ω |
| Kryt: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.079 kg |
| Rozmery: | Ø 35 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





