- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Audio moduly
- AUDIO MODUL S DIFERENCIÁLNYM VÝSTUPOM MP-6/D
AUDIO MODUL S DIFERENCIÁLNYM VÝSTUPOM MP-6/D
- Kompletné špecifikácie
AUDIO MODUL S DIFERENCIÁLNYM VÝSTUPOM MP-6/DSkladom5,02 EUR4,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Umožňuje prenos signálu krútenou dvojlinkou alebo koncentrickým káblom; Pracovný povrch: 5 ... 150 m² ;
| Šírka pásma: | 20 Hz ... 18 kHz |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 60 dB |
| Pracovný povrch: | 5 ... 150 m² |
| Nastavenie zosilenia: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 10 mA |
| Prenos signálu a posielanie napájania: | po krútenej dvojlinke do 1200m (tlmenie 6dB) |
| Kryt: | Kov |
| Rozmery: | Ø 12 x 35 mm |
| Hmotnosť: | 0.009 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





