- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Batéria
- Akumulátory 12V
- Kapacita akumulátora do 30Ah
- BATÉRIA 12V/18AH-ALARMTEC-BP ALARMTEC
BATÉRIA 12V/18AH-ALARMTEC-BP ALARMTEC
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/18AH-ALARMTEC-BP ALARMTECSkladom55,29 EUR44,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 18 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 3 ... 5 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 18 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 5.4 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | 3 ... 5 roky |
| Konektor: | skrutka M5 |
| Hmotnosť: | 5.42 kg |
| Rozmery: | 182 x 77 x 168 mm |
| Výrobca / Značka: | ALARMTEC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




