- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Batéria
- Akumulátory 12V
- BATÉRIA 12V/7AH-ALARMTEC-BP ALARMTEC
BATÉRIA 12V/7AH-ALARMTEC-BP ALARMTEC
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12V/7AH-ALARMTEC-BP ALARMTECSkladom20,80 EUR16,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 7 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 3 ... 5 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 7 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 2.1 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | 3 ... 5 roky |
| Konektor: | Typ T1 |
| Hmotnosť: | 2.04 kg |
| Rozmery: | 151 x 65 x 99 mm |
| Výrobca / Značka: | ALARMTEC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




