- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- BEZDRÔTOVÁ EXTERIÉROVÁ SIRÉNA ARA13-W2(868)(RED) DAHUA
BEZDRÔTOVÁ EXTERIÉROVÁ SIRÉNA ARA13-W2(868)(RED) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ EXTERIÉROVÁ SIRÉNA ARA13-W2(868)(RED) DAHUASkladom96,06 EUR78,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Hladina intenzity zvuku: 110 dB ; Frekvenčné pásmo pre systém : 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Farba: Červená ; Napájanie: 4 x Batéria 3 V CR123A (súčasťou balenia), 12 V DC ; Maximálny odber prúdu: 420 mA ; Doba zálohy: 3.4 roky ; Prevádzková teplota: -25 °C ... 60 °C ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Hladina intenzity zvuku: | 110 dB |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Červená |
| Napájanie: | |
| Maximálny odber prúdu: | 420 mA |
| Doba zálohy: | 3.4 roky |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 200 x 200 x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




