- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- BEZDRÔTOVÁ EXTERIÉROVÁ SIRÉNA AX PRO DS-PS1-E-WE/BLUE Hikvision
BEZDRÔTOVÁ EXTERIÉROVÁ SIRÉNA AX PRO DS-PS1-E-WE/BLUE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ EXTERIÉROVÁ SIRÉNA AX PRO DS-PS1-E-WE/BLUE HikvisionSkladom179,48 EUR145,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: HIKVISION AX-PRO ; Hladina intenzity zvuku: 110 dB ; Frekvenčné pásmo pre systém : 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Farba: Modrý ; Napájanie: 4 x Batéria 3 V CR123A (súčasťou balenia), 12 V DC ; Maximálny odber prúdu: 4 A @ 3V Batéria, 1.3 A @ 12 V DC ; Doba zálohy: 3 roky ; Prevádzková teplota: -20 °C ... 60 °C ;
| Spolupráca: | HIKVISION AX-PRO |
| Hladina intenzity zvuku: | 110 dB |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Environmentálna trieda EN 50131-1: | IV |
| Zhoda s normami: | EN50131-1:2006+A2:2017, EN 50131-4:2019, EN 50131-5-3:2017, EN 50131-6:2017 |
| Farba: | Modrý |
| Napájanie: | |
| Maximálny odber prúdu: | |
| Doba zálohy: | 3 roky |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Rozmery: | 190 x 200 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401665 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




