- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vnútorné signalizátory
- BEZDRÔTOVÁ INTERIÉROVÁ SIRÉNA ASP-215-R ABAX/ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÁ INTERIÉROVÁ SIRÉNA ASP-215-R ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ INTERIÉROVÁ SIRÉNA ASP-215-R ABAX/ABAX2 SATELSkladom78,68 EUR63,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: ABAX/ABAX2 ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 2000 m - ABAX2 @ ACU-220, ≤ 1600 m - ABAX2 @ ACU-280, ≤ 500 m - ABAX ; Napájanie: Lítiová batéria CR123A (priložený) ; Doba zálohy: ≤ 2 roky ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 55 °C ;
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Napájanie: | Lítiová batéria CR123A (priložený) |
| Spotreba prúdu: | max. 40 mA |
| Doba zálohy: | ≤ 2 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 87 x 133 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




