- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- BEZDRÔTOVÁ KÁBLOVÁ KLÁVESNICA RFID ARK30C-RW2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÁ KÁBLOVÁ KLÁVESNICA RFID ARK30C-RW2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ KÁBLOVÁ KLÁVESNICA RFID ARK30C-RW2(868) DAHUASkladom106,99 EUR86,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 4 x Batéria - CR123A (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | max. 400 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 170 x 129 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




