- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- BEZDRÔTOVÁ KÁBLOVÁ KLÁVESNICA RFID INT-KWRL2-B ABAX/ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÁ KÁBLOVÁ KLÁVESNICA RFID INT-KWRL2-B ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ KÁBLOVÁ KLÁVESNICA RFID INT-KWRL2-B ABAX/ABAX2 SATELSkladom270,48 EUR219,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľký, ľahko čitateľný LCD zobrazujúci detailné informácie o stave systému; Spolupráca: ABAX/ABAX2 ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 800 m - ABAX2 @ ACU-220, ≤ 800 m - ABAX @ ACU-120 ; Hlavné vlastnosti: Zabudovaná bezkontaktná čítačka ; Farba: Čierny ;
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x CR123A (priložený) |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 145 x 143 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




