- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA AKP-200-W BE WAVE SATEL
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA AKP-200-W BE WAVE SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA AKP-200-W BE WAVE SATELSkladom98,03 EUR79,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: BE WAVE systém ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): < 1100 m ; Vybrané vlastnosti: 2 function keys performing a total of 4 selected functions ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | BE WAVE systém |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 1100 m |
| Podpora mobilných telefónov: | Spolupráca s ovládačmi radu Smart-Hub : |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | |
| Spotreba prúdu: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.075 kg |
| Rozmery: | 45 x 128 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





