- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA AX PRO DS-PK1-LT-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA AX PRO DS-PK1-LT-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA AX PRO DS-PK1-LT-WE HikvisionNie je skladom276,42 EUR224,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): 1200 m ; Hlavné vlastnosti: Biele podsvietenie tlačidiel, Zabudovaná bezkontaktná čítačka RFID ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 1200 m |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 4 x Batéria - CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 175 x 110 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302402027 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




