- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) LED
- BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA MKP-300 SATEL
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA MKP-300 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA MKP-300 SATELSkladom42,73 EUR34,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: MKP-300 ; Hlavné vlastnosti: Rozsah frekvencie : 433.05 MHz ... 434.79 MHz, Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve) : 200 m ;
| Spolupráca: | MKP-300 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Napájanie: | Batéria - CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Spotreba prúdu: | 20 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 144 x 80 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




