- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA PRF-LCD-WRL SATEL
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA PRF-LCD-WRL SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA PRF-LCD-WRL SATELSkladom159,89 EUR129,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: PERFECTA ; Hlavné vlastnosti: Rýchle prepnutie na vybraný pohotovostný režim pomocou funkčných kláves ;
| Spolupráca: | PERFECTA |
| Frekvenčné pásmo: | 433 MHz |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | Lítiové batérie - 2 ks. CR123A (priložený) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Zhoda s normami: | EN 50131, Grade 2 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.24 kg - Bez batérií |
| Rozmery: | 139 x 124 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




