- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Centrály v krytoch
- BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA ARC3800H-FW2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA ARC3800H-FW2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA ARC3800H-FW2(868) DAHUANie je skladom314,41 EUR255,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Frekvenčný rozsah činnosti bezdrôtových zariadení: 868 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: max. 2000 m ; Napájanie: 230 V AC ;
| Počet podporovaných bezdrôtových detektorov: | max. 150 ks. |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 64 ks. |
| Podpora kariet/príveskov RFID: | ![]() |
| Počet obsluhovaných bezdrôtových sirén: | max. 6 ks. |
| Frekvenčný rozsah činnosti bezdrôtových zariadení: | 868 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | max. 2000 m |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Expandér priložený : | ![]() |
| Zabudované moduly: | |
| Prístup z počítača PC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Supports redundancy of multiple Ethernet, Wi-Fi, 4G, LTE networks to ensure network stability and reliability |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 163 x 163 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






