- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Dosky poplašných centrál
- BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA AX HYBRID PRO G2 DS-PA502-96 Hikvision
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA AX HYBRID PRO G2 DS-PA502-96 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA AX HYBRID PRO G2 DS-PA502-96 HikvisionNie je skladom308,31 EUR250,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Frekvenčný rozsah činnosti bezdrôtových zariadení: 2.4 GHz ; Počet podporovaných kamier: 32 ; Hlavné vlastnosti: Núdzový zdroj energie : Zabudovaný akumulátor napájajúci systém po 12h ; Napájanie: 100 V ... 240 V AC ;
| Počet poplašných zón: | max. 96 ks. |
| Počet podporovaných snímačov PIR s kamerou: | max. 36 ks. |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 64 ks. |
| Podpora kariet/príveskov RFID: | max. 200 ks. |
| Počet podporovaných sirén: | max. 1 ks. |
| Frekvenčný rozsah činnosti bezdrôtových zariadení: | 2.4 GHz |
| Počet podporovaných kamier: | 32 |
| Zóny: | 48 |
| Časovače: | ![]() |
| Užívatelia + správcovia: | 128 + 64 + 1 + 1 |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Expandér priložený : | ![]() |
| Zabudované moduly: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: Hik-Connect aplikácia zadarmo iOS: Hik-Connect aplikácia zadarmo |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | 231 x 133 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300598 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





