- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA HYBRID-128 BE WAVE SATEL
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA HYBRID-128 BE WAVE SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA HYBRID-128 BE WAVE SATELSkladom282,22 EUR229,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtové: ABAX2 : 868.0 MHz ... 868.6 MHz, WiFi : 2.4 GHz, 5 GHz ; Pamäť udalostí: 5000 ; Počet podporovaných zariadení: 128 ; Vstupy základnej dosky: 4 ks. ; Výstupy základnej dosky: 4 ks. ; Počet používateľov: 50 ; Slot pamäťovej karty: microSD ; Vybrané vlastnosti: Konfigurácia s pomocou aplikácie BE WAVE, Podpora až 32 zariadení prostredníctvom zbernice RS-485 (protokol SATEL BUS), Vzdialené ovládanie a správa, Schémy činnosti, Dvojstopové monitorovanie udalostí ; Napájanie: 12 V DC / 235 mA ;
| Použitie: | BE WAVE systém, integrácia pevne pripojených detektorov do systému BE WAVE |
| Port LAN: | 1 x Ethernet RJ45 |
| Bezdrôtové: | |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ABAX2 : < 2000 m |
| LED indikátory: | System / Status |
| Pamäť udalostí: | 5000 |
| Počet podporovaných zariadení: | 128 |
| Vstupy základnej dosky: | 4 ks. |
| Výstupy základnej dosky: | 4 ks. |
| Počet používateľov: | 50 |
| Slot pamäťovej karty: | microSD - 8 GB súčasťou balenia |
| Slot SIM karty: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | ![]() |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Napájanie: | 12 V DC / 235 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 167 x 75 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






