- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- BEZDRÔTOVÁ TERMOSTATICKÁ HLAVICA ART-210 BE WAVE SATEL
BEZDRÔTOVÁ TERMOSTATICKÁ HLAVICA ART-210 BE WAVE SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ TERMOSTATICKÁ HLAVICA ART-210 BE WAVE SATELSkladom94,16 EUR76,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hlavica umožňuje diaľkové a manuálne ovládanie ventilu radiátora; Spolupráca: BE WAVE systém ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): < 500 m ; Farba: Biela ; Doba zálohy: ~ 2 roky ;
| Spolupráca: | BE WAVE systém |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 500 m |
| Podpora mobilných telefónov: | Spolupráca s ovládačmi radu Smart-Hub : |
| Vybrané vlastnosti: | - Adaptér Danfoss RA - Adaptér Danfoss RAV - Adaptér Danfoss RAVL - polohovací krúžok uľahčujúci montáž na ventiloch s menším priemerom |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 2 x batéria 1.5 V LR6 (AA) (nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 74 µA (režim Standby) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | Ø 56 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




