- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Panikové tlačidlá
- BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO APB-200 ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO APB-200 ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO APB-200 ABAX2 SATELSkladom66,04 EUR53,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy SATEL ABAX2 ; Frekvenčné pásmo: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 2000 m @ ACU-220, max. 1200 m @ ACU-280 ; Vybrané vlastnosti: Použitie : Vnútorný ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy SATEL ABAX2 |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 2000 m @ ACU-220 , max. 1200 m @ ACU-280 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 1 x batéria CR14250 3 V (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | |
| Životnosť batérie: | ~ 2 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




