- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO APB-210 BE WAVE SATEL
BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO APB-210 BE WAVE SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO APB-210 BE WAVE SATELSkladom50,65 EUR41,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Spolupráca: BE WAVE systém ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): < 500 m ; Vybrané vlastnosti: Použitie : Vnútorný ; Farba: Biela ; Doba zálohy: ~ 3 roky ;
| Spolupráca: | BE WAVE systém |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 500 m |
| Podpora mobilných telefónov: | Spolupráca s ovládačmi radu Smart-Hub : |
| Vybrané vlastnosti: | - single click - double click - triple click - long press |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Napájanie: | 1 x batéria CR2032 3 V (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 5 µA (režim Standby) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| Rozmery: | Ø 50 x 13 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




