- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Panikové tlačidlá
- BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO AX PRO DS-PDEBP1-EG2-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO AX PRO DS-PDEBP1-EG2-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO AX PRO DS-PDEBP1-EG2-WE HikvisionSkladom58,02 EUR47,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Spolupráca: HIKVISION AX PRO ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz Zhoda s protokolom Tri-X ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ~ 1000 m ;
| Spolupráca: | HIKVISION AX PRO |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz Zhoda s protokolom Tri-X |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ~ 1000 m |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 1 x batéria CR2032 3V (súčasťou balenia) |
| Životnosť batérie: | ~ 3 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| Rozmery: | Ø 38 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300056 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




