- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Panikové tlačidlá
- BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO MPB-300 SATEL
BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO MPB-300 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÉ TIESŇOVÉ TLAČIDLO MPB-300 SATELSkladom38,62 EUR31,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Tlačidlo môže byť tiež použité na ovládanie činnosti rôznych zariadení (napr. zariadenie systému automatiky alebo kontroly prístupu); Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy SATEL MICRA, Poplachové centrály PERFECTA-xx-WRL, KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU VERSA-MCU / MTX-300, Rádiové riadiace jednotky RK ; Frekvenčné pásmo: 433.05 ... 434.79 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 600 m PERFECTA, max. 500 m MICRA / VERSA-MCU / MTX-300, max. 300 m MRU-300 ; Vybrané vlastnosti: Použitie : Vnútorný ;
| Spolupráca: | |
| Frekvenčné pásmo: | 433.05 ... 434.79 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 600 m PERFECTA , max. 500 m MICRA / VERSA-MCU / MTX-300 , max. 300 m MRU-300 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 1 x batéria CR14250 3 V (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | |
| Životnosť batérie: | ~ 2 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.054 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




