- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- BEZDRÔTOVO SPUSTENÁ EXTERIÉROVÁ SIRÉNA MSP-300-R SATEL
BEZDRÔTOVO SPUSTENÁ EXTERIÉROVÁ SIRÉNA MSP-300-R SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVO SPUSTENÁ EXTERIÉROVÁ SIRÉNA MSP-300-R SATELSkladom134,71 EUR109,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: MTX-300 ; Hladina intenzity zvuku: 105 dB ; Frekvenčné pásmo pre systém : 433.05 MHz ... 434.79 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 400 m ; Napájanie: Batéria BAT-ER-3,6 13 Ah ; Maximálny odber prúdu: 500 mA ; Doba zálohy: 3 roky ; Prevádzková teplota: -40 °C ... 55 °C ;
| Spolupráca: | MTX-300 |
| Hladina intenzity zvuku: | 105 dB |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 400 m |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Červená |
| Napájanie: | Batéria BAT-ER-3,6 (ER34615) 13 Ah |
| Maximálny odber prúdu: | 500 mA |
| Doba zálohy: | 3 roky |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.774 kg |
| Rozmery: | 148 x 254 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




