- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Akustický senzor rozbitia skla
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ AKUSTICKÝ SENZOR ROZBITIA SKLA ARD512-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ AKUSTICKÝ SENZOR ROZBITIA SKLA ARD512-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ AKUSTICKÝ SENZOR ROZBITIA SKLA ARD512-W2(868) DAHUASkladom45,27 EUR36,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Detektor rozbitého skla ; Dosah: max. 9 m ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Rozsah frekvencie: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | Detektor rozbitého skla |
| Dosah: | max. 9 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Vstupy alarmu: | 2 x NO/NC |
| Napájanie: | 1 x batéria CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky - vstup 1x NO ~ 1 rok - vstup 2x NC |
| Spotreba prúdu: | max. 50 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 25 x 108 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





