- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- PIR detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR APD-200-PET ABAX/ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR APD-200-PET ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR APD-200-PET ABAX/ABAX2 SATELSkladom81,21 EUR66,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ senzoru: štyri PIR senzory; Spolupráca: ABAX/ABAX2 ; Rozsah frekvencie: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 2000 m - ABAX2 @ ACU-220, ≤ 1600 m - ABAX2 @ ACU-280, ≤ 500 m - ABAX ; Uhol detekcie / dosah detekcie: 83 ° / 16 x 14 m ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 20 kg ; Životnosť batérie: ~ 2 roky ;
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Uhol detekcie / dosah detekcie: | 83 ° / 16 x 14 m |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 20 kg |
| Napájanie: | CR123A 3 V |
| Životnosť batérie: | ~ 2 roky |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Zhoda s normami: | EN 50131-1, EN50130-4, EN50130-5 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 62 x 137 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ senzoru štyri PIR senzory: |
Tovar zaradený v kategóriách




