- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- PIR detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ARD1233-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ARD1233-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ARD1233-W2(868) DAHUASkladom46,53 EUR37,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Rozsah frekvencie: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Dosah detekcie/uhol detekcie: 12 m / 90 ° ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 18 kg ; Doba zálohy: ~ 4 roky ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý, Nízká úroveň šumu |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Rozsah frekvencie: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 m |
| Dosah detekcie/uhol detekcie: | 12 m / 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | max. 3 úrovne |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 18 kg |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Výstup alarmu: | Bezdrôtové |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda: | II |
| Stupeň ochrany (Trieda): | Grade 2 |
| Zhoda s normami: | EN50131-1:2006+A2:2017+A3:2020, EN 50131-2-2:2017, EN 50131-6:2017, EN 50131-5-3:2017 |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Farba: | Biela |
| Batéria: | 1 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 4 roky |
| Spotreba prúdu: | max. 120 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.106 kg |
| Rozmery: | 60 x 104 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





