- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- PIR detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ATLO-AC-AP818
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ATLO-AC-AP818
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR ATLO-AC-AP818Skladom6,97 EUR5,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 433 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 100 m ; Odporúčaná výška inštalácie: 2 m ; Uhol detekcie / dosah detekcie: 110 ° / 12 m ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 50 °C ;
| Spolupráca: | poplachová centrála ATLO-AZ-WG13A-TUYA |
| Napájanie z batérie: | 1 x Batéria 9V, typ 6LR61 (súčasť balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 433 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ≤ 100 m |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2 m |
| Uhol detekcie / dosah detekcie: | 110 ° / 12 m |
| Spotreba prúdu: | ≤ 40 µA - Pohotovostný režim ≤ 15 mA - Poplachová signalizácia |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 85 % |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 110 x 53 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





