- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- PIR detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR EVOPIR-NX-GY GENEVO
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR EVOPIR-NX-GY GENEVO
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR EVOPIR-NX-GY GENEVOSkladom69,20 EUR56,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 869.7 ... 870.0 MHz ; Uhol detekcie / dosah detekcie: 90 ° / 12 m ;
| Spolupráca: | EvoLINK (868 MHz) |
| Napájanie z batérie: | 1 x CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 869.7 ... 870.0 MHz |
| Uhol detekcie / dosah detekcie: | 90 ° / 12 m |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.065 kg |
| Rozmery: | 125 x 65 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






