- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- PIR detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR PMD2P-K9A PARADOX
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR PMD2P-K9A PARADOX
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR PIR PMD2P-K9A PARADOXSkladom52,14 EUR42,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: PARADOX MAGELLAN ; Životnosť batérie: ~ 2 roky ; Rozsah frekvencie: 433 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 70 m ; Uhol detekcie / dosah detekcie: 88.5 ° / 11 m (základný objektív) ; Odolnosť proti zvieratám: max. 18 kg ; Prevádzková teplota: 0 °C ... 50 °C ;
| Spolupráca: | PARADOX MAGELLAN |
| Napájanie z batérie: | 3 x AAA - Alkalické batérie (súčasť balenia) |
| Životnosť batérie: | ~ 2 roky |
| Rozsah frekvencie: | 433 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 70 m |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.1 m |
| Uhol detekcie / dosah detekcie: | 88.5 ° / 11 m (základný objektív) |
| Odolnosť proti zvieratám: | max. 18 kg |
| Environmentálna trieda: | Grade 2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Rozmery: | 65 x 127 x 53 mm |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Zhoda s normami: | EN 50130-4 EN 50131-2-2 |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




