- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ROZBITIA SKLA AGD-200 ABAX/ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ROZBITIA SKLA AGD-200 ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ROZBITIA SKLA AGD-200 ABAX/ABAX2 SATELSkladom81,52 EUR66,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Senzor signalizuje poplach, pokiaľ zaregistruje nízkofrekvenčný tón (zvuk dopadu), nasledovaný vysokofrekvenčným tónom (zvuk rozbitého skla); Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ~ 500 m @ ABAX, ~ 2000 m @ ABAX2 ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | detektor roztrieštenia tabuľového, laminovaného alebo tvrdeného skla |
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Batéria: | CR123A 3 V - 3.0 V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 20 x 102 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




